Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Lezbiyen Sarışın Anne ve Kızlarından Nefes Kesen Sevişme Anları

Mercedes Carrera, Piper Perri ve Mona Wales seksi sarışınlar iş başında. Lezbiyen Sarışın Anne ve Kızlarından Nefes Kesen Sevişme Anları. Yoğun hayatlarına rağmen Mona Wales’e benziyor ve Mercedes Carrera sonunda ebeveyn olacak. Sosyal hizmetler, koruyucu bir çocuğa olan isteklerini onaylamaya çağırdı. Bununla birlikte, ağır bir yükle Mona’nın en iyi fikir olduğunu düşünüyor gibi görünmüyor. Mercedes, burada her şeyin yoluna gireceğini ve istedikleri şeyin bu olduğunu söylüyor. Mona, emin değil ama en büyük çantasını henüz çalışmak için acele etmek zorunda. Mona uzakta iken, Piper yeni evine varır.

Mercedes yerleştiğinden ve ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olduğundan emin olur. Mona, yeni kızını zorlukla tanımakta fırtınalar yaşıyor ve kendisinin ve Mercedes’in yalnız zaman geçirdiğinde ısrar ediyor. Piper etrafında kandırmaya başlarken onları odasından duyar ve yardım edemez ve kendine bakmaya devam edemez. Kapı biraz açıkken, Mercedes’in Mona’nın kedisini yediğini görüyor. O keşfedildiğinde, ne yapacaklarını bilmiyorlar ama ona annesinin yalnız zamanı nasıl olduğunu açıklıyorlar.

Piper daha fazla eğilmek istiyor ve onlara göstermesini istiyor. Mercedes’in Mona’nın kedisini yemek yediğini görünce ona sorar gibi sorar. Ona anahtarın nerede olduğunu ve onunla ne yapılacağını gösteriyorlar. Piper, istekli bir öğrencidir ve usta olana kadar Mona’nın amcığını sıkıştırdığı gibi çabucak öğrenir. Birbirlerini birbirine sürterken, birbirlerine aşağı inen, birbirlerine 69’u taklit eden hareketler yaparlar. Piper’i, takıma ekleyerek ve ona ihtiyacı olan tüm dikkatleri vererek oturumu sona erdikçe, hoş karşılanıyorlar. Sanki Piper nihayetinde evini buldu! Devamını izleyiniz… İyi seyirler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*